Skip to main content

O naszej drukarni

Poligrafia to nie tylko nasza praca, ale także przedmiot fascynacji. Dlatego cieszą nas również bardzo trudne wyzwania. W ciągu wielu lat działalności z sukcesem mierzyliśmy się z wieloma niełatwymi zadaniami drukarskimi i introligatorskimi. Chętnie podejmujemy się kolejnych. Duże moce przerobowe pozwalają nam na sprawny wydruk materiałów o nawet bardzo dużych nakładach. Pracujemy na foliach a także na papierach o rozmaitej wielkości i gramaturze. Proponujemy wydruki wielobarwne oraz wydruki jednobarwne. Można u nas zamówić nie tylko druki płaskie, ale także opakowania, w rozsądnych, naprawdę opłacalnych cenach.

Każdemu Klientowi staramy się oferować rozwiązania „szyte na miarę”, tak, aby współpraca z nami przyniosła mu jak najwięcej wymiernych korzyści. Możemy to zrobić, ponieważ działamy kompleksowo. Zajmujemy się całym procesem poligraficznym, od przygotowania materiałów do druku, przez uszlachetnianie wydruków lakierem lub folią, cięcie, aż po różnego rodzaju wykończenia introligatorskie. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące naszej drukarni i szczegółów oferty. Zapraszamy również do przesłania do nas zapytania ofertowego, które pozwoli nam dokonać wstępnej wyceny Państwa zamówienia.

PIOTR MROŻEK: NASZA ZNAJOMOŚĆ Z PAWŁE GMITRUKIEM ROZPOCZEŁA SIĘ OD REKOMENDACJI TECHNOLOGII, DO KTÓREJ SAM BYŁEM MOCNO PRZEKONANY, A INWESTYCJA W NIEZNANĄ WÓWCZAS JESZCZE W POLSCE MARKĘ SHINOHARA NIE STANOWIŁA OCZYWISTEGO WYBORU.

OKIENKARKA HEIBER+SCHROEDER Z MODUŁAMI DO BIGOWANIA NA GORĄCO ORAZ PICK AND PLACE. URZĄDZENIE UMOZLIWIA PRODUKCJĘ NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH I WYSUBLIMOWANYCH OPAKOWAŃ.

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE KLEJĄCE AMERYKAŃSKIEJ FIRMY MOLL DAJE BARDZO DUŻĄ ELASTYCZNOŚĆ W ZAKRESIE NIESTANDADOWYCH APLIKACJI Z WYKORZYSTANIEM KLEJU GORĄCEGO.